SEMINARIUM O MAŁŻEŃSTWIE

Img
W roku 2012 rozpoczęliśmy wyświetlanie filmowego zapisu "Seminarium o małżeństwie dla tych, którzy nie lubią seminariów o małzeństwie". Seminarium prowadził pastor Mark Gungor z USA. Dzięki zabawnym, praktycznym i boleśnie szczerym radom Marka życie wielu małżeństw na świecie uległo zmianie. Przez śmiech do lepszego małżeństwa to forma, która rozbawia niekiedy do łez, jednocześnie ucząc jak postępować w codzienności małżeńskiej. Seminarium składa się z dwóch części: 
1. Opowieść o dwóch mózgach - tu można skonać ze śmiechu słuchając, jak pastor Mark wyjaśnia "prawa fizyki relacyjnej", czyli to, co różni mężczyzn i kobiety i co z tego wynika na codzień.
2. Klucz do niesamowitego seksu - to sesja dla dorosłych, na którą czekaliście całe życie. Mark przedstawia tu pięć rzeczy, o których musi wiedzieć każde małżeństwo, by doświadczyć niesamowitego współżycia seksualnego.

Wszystkie osoby, które uczestniczyły w projekcjach potwierdzały bardzo dużą wartość merytoryczną wykładów i bardzo przystępną, rozrywkową formę.